امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سیاست عودت وجه

در صورتی که به هر دلیل درخواست لغو سرویس و عودت هرگونه وجه پرداختی به رسانگار را دارید و یا فکر می‌کنید ممکن است در آینده نیاز داشته باشید ، برای عودت هرگونه وجه توسط رسانگار شرایط ( و نه محدود به موارد ) ذکر شده زیر حاکم خواهد بود.

شرایط عمومی حاکم بر همه انواع سرویسهای رسانگار در خصوص درخواستهای عودت وجه

 1. هرگونه انصراف از سرویس باید با ذکر دلیل از طریق بخش مدیریت سرویس ها در پورتال کاربران درج ثبت شده و و درصورتی که نیاز به عودت وجه وجود دارد تیکت درخواست برای امور مالی ارسال شود.
 2. عودت وجه سرویسها فقط در خرید اولیه یک سرویس و نه تمدید و یا درخواست  خارج از مدت زمان ضمانت عودت وجه مخصوص به هر سرویس ( که در ادامه برای هر سرویس بصورت دقیق شرح داده شده است ) به صورت ریالی و به حساب کاربر انجام می پذیرد .
 3. در صورت درخواست لغو هر سرویسی خارح از مدت زمان عودت وجه ثبت شده ، تائید و یا عدم تائید آن بر عهده واحد امور مالی و یا مدیریت بوده و هزینه دوره زمانی استفاده شده +10% خسارت از مبلغ اولیه پرداخت کسر خواهد شد.
 4. مابلغ مربوط به عودت هزینه استفاده خارج از دوره زمانی تضمین عودت وجه ( بسته به نوع سرویس متفاوت است ) فقط به اعتبار ریالی در پورتال کاربران جهت خرید سرویسهای دیگر اضافه خواهد شد و عودت وجه به حساب کاربر انجام نمی گردد.
 5. عودت وجه فقط به شماره شناسه بانکی ایران (شبا ) نزد هریک از بانکهای کشور و یا حساب و کارت بانکی نزد بانک ملت که دقیقا به نام کاربر سفارش دهنده سرویس باشد انجام می پذیرد ، بدیهی است تائید و عودت وجه پرداختی برای حساب کاربری به نامی غیر از نام کاربر در پنل کاربری انجام نخواهد شد و این درخواست ها انجام نمی شوند.
 6. عودت وجه در سرویسهای رسانگار به دو نوع بدون قید و شرط و با قید شرط و در صورت تائید بخش فنی تقسیم می شوند ، عودت وجه بدون قید و شرط برای سرویسهای تعیین شده در صورت عدم رضایت مشتری از سرویس در صورت ارائه دلیل عدم رضایت پس از درخواست مطابق شرایط فوق انجام خواهد شد. عودت وجه با قید شرط برای سرویسهایی که این نوع شرط برای آنها تعیین شده است . منوط به ارائه توضیحات کافی و دقیق و تائید عدم امکان رفع مشکل و یا تائید وجود مشکل گزارش شده روی سرویس می باشد. در صورت عدم تائید بخش فنی عودت وجه منتفی می باشد.
 7. عودت وجه بدون قید و شرط به حساب کاربر انجام شده و عودت وجه با قید شرط به اعتبار حساب کاربر در پورتال رسانگار اضافه خواهد شد.
 8. هزینه ثبت دامنه به هر دلیل پس از پرداخت و ثبت دامین شده قابل برگشت نیست.
 9. هزینه IP اضافه درخواست شده روی سرورهای مجازی به دلیل پروسه فنی و تخصیص روی سرور پس از تحویل قابل برگشت نیست.
 10. درصورتیکه مشترک سرویس خود را با در دوره  فروش ویژه و یا تخفیف به منتاسب رخدادای ایران خریداری نموده باشد در همه سرویسهای دارای ضمانت عودت وجه بدون قید و شرط مشمول نمی‌باشد.
 11. در صورتیکه مشترک بیش از ۱۰ درصد از ترافیک سرویس را مصرف کرده باشد هزینه ترافیک استفاده شده از مبلغ قابل عودت کسر می گردد.
 12. درصورتیکه انتقال غیر خودکار ( انتقال از دایرکت ادمین به سی پنل و یا انتقال اطلاعات از سرورهای دیگر ) به صورت رایگان برای مشترک انجام شده باشد ، پس از درخواست عودت وجه ، هزینه انتقال محاسبه و از مبلغ قابل کسر می شود ، در صورتیکه انتقال با هزینه صورت گرفته ، هزینه انتقال پرداختی غیر قابل عودت می باشد اما هزینه سرویس تابع شرایط مربوط به سرویس که ذیلا اشاره شده خواهد بود.
 13. در تمام موارد زیر اگر ابهامی در خصوص شرایط عودت وجه وجود داشته باشد مشتری می‌تواند در این خصوص پیش از خرید از بخش فروش استعلام نماید.
 14. عدم اطلاع از شرایط عودت وجه ، مبهم بودن هر کدام از شرایط و همچنین عدم درج شرایط عودت وجه برای هر گدام از سرویسها به منزله عدم ارائه عودت وجه برای آن سرویس می باشد ، می‌باشد مگر اینکه شرایط دیگری توسط بخش فروش در طرح سوال شما تعیین شود.

 

میزبانی وب (WebHosting)

 

سرورمجازی (VPS)

شرایط بازگشت وجه بدون قید و شرط

پرداخت های سالانه و شش ماهه
  سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش تا 14 روز بازگشت وجه بدون قید و شرط خواهند داشت.
پرداخت های سه ماهه
سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش  تا 7 روز بازگشت وجه بدون قید و شرط خواهند داشت.
  پرداخت های ماهانه
سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش  تا 24 ساعت دارای بازگشت وجه بدون قید و شرط می‌باشند.

شرایط بازگشت وجه با قید و شرط

 پرداخت های سالانه و شش ماهه
سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش تا 30 روز در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.
پرداخت های سه ماهه
سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش تا 14 روز در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.
پرداخت های ماهانه
سرورهای مجازی RapidVPS پس از سفارش تا 72 ساعت در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.

 

سروراختصاصی (Dedicated)

به دلیل اینکه سرورهای اختصاصی مستقیما توسط دیتاسنتر ارائه می شود و این سرویسها تابع شرایط دیتاسنتر و موارد مشخص شده آنها می‌باشد سرورهای اختصاصی در همه موارد فاقد ضمانت عودت وجه پرداختی می باشند ، مگر اینکه در این صفحه و یا صفحه مربوط به سرورهای اختصاصی شرایط دیگری توضیح داده شده باشد.

 

لایسنس های نرم افزاری

به دلیل اینکه لایسنیهای نرم افزاری با ارز تهیه شده و عودت وجه توسط شرکتهای ارائه کننده وجود ندارد و همچنین دلیلی برای عودت وجه پرداختی برای آنها به دلیل شفافیت عملکرد و قابلیتهای تعریف شده وجود ندارد.

 

 

شرایط بازگشت وجه بدون قید و شرط دیگر سرویسهای ذکر نشده

پرداخت های سالانه و شش ماهه
 پس از سفارش تا 14 روز بازگشت وجه بدون قید و شرط خواهند داشت.
پرداخت های سه ماهه
 پس از سفارش  تا 7 روز بازگشت وجه بدون قید و شرط خواهند داشت.
  پرداخت های ماهانه
پس از سفارش  تا 24 ساعت دارای بازگشت وجه بدون قید و شرط می‌باشند.

شرایط بازگشت وجه با قید و شرط

 پرداخت های سالانه و شش ماهه
 پس از سفارش تا 30 روز در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.
پرداخت های سه ماهه
 پس از سفارش تا 14 روز در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.
پرداخت های ماهانه
 پس از سفارش تا 72 ساعت در صورت وجود دلایل کافی و تائید بخش فنی دارای ضمانت عودت وجه با قید و شرط خواهند بود.

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3

درخواست ثبت رسانگار در سایت جدید ساماندهی در حال بررسی است