امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرایط و توافقنامه ارائه خدمات

ورود به سایت ، ایجاد حساب کاربری، خرید و یا تمدید هر یک از سرویسها نزد رسانگار تابع شرایط زیر است که شما به عنوان کاربر رسانگار تعهد می نمائید این متن را مطالعه نموده ، از مفاد آن آکاه باشید و در بهره برداری از سرویسها ، تعامل با کارکنان رسانگار و ... از آنها پیروی نمائید .به عنوان کاربر اظهار بی اطلاعی از این ظوابط قابل قبول نبوده و مسئولیت هرگونه مشکل و یا اختلال ایجاد شده بر اثر این ب یاطلاعاتی و یا عدم رعایت مفاد 100% بر عهده کاربر می باشد . کليه کاربران سرويسهاي رسانگار و کليه اشخاص پس از تهيه هر يک از سرويسهاي اين رسانگار، موظف به رعايت کامل شرايط سرويسها مي باشند. ماهيت اين شرايط براي تضمين رعايت حقوق ساير کاربران اينترنت و تطابق با قوانين حاکم بر محيط سرويس دهندگاني است که رسانگار از سرويس آنها استفاده مي کند. اين شرايط جامع و کامل نبوده و رسانگار حق اضافه، حدف يا تغيير بندهاي آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلي پس از انتشار آنها در وب سايت www.rasanegar.com براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه شکايت و گزارش در مورد تخطي کاربران از اين شرايط مي بايست از طريق ايميل يا فکس به صورت کتبي به رسانگار اعلام گردد.شرایط عمومی حاکم بر همه انواع سرویسهای رسانگار

  1.     هرگونه انصراف از سرویس باید با ذکر دلیل از طریق بخش مدیریت سرویس ها در پورتال کاربران درج ثبت شده و و درصورتی که نیاز به عودت وجه وجود دارد تیکت درخواست برای امور مالی ارسال شود
  2.     عودت وجه سرویسها فقط در خرید اولیه یک سرویس و نه تمدید و یا درخواست  خارج از مدت زمان ضمانت عودت وجه مخصوص به هر سرویس ( که در ادامه برای هر سرویس بصورت دقیق شرح داده شده است ) به صورت ریالی و به حساب کاربر انجام می پذیرد .
  3.     در صورتی درخواست لغو  هر سرویسی خارح از مدت زمان عودت وجه ثبت شده ، تائید و یا عدم تائید آن بر عهده واحد امور مالی و یا مدیریت بوده و هزینه دوره زمانی استفاده شده +10% خسارت از مبلغ اولیه پرداخت کسر خواهد شد.
  4.     مابلغ مربوط به عودت هزینه استفاده خارج از دوره زمانی تضمین عودت وجه ( بسته به نوع سرویس متفاوت است ) فقط به اعتبار ریالی در پورتال کاربران جهت خرید سرویسهای دیگر اضافه خواهد شد و عودت وجه به حساب کاربر انجام نمی گردد.
  5.     عودت وجه فقط به شماره شناسه بانکی ایران (شبا ) نزد هریک از بانکهای کشور و یا حساب و کارت بانکی نزد بانک ملت که دقیقا به نام کاربر سفارش دهنده سرویس باشد انجام می پذیرد ، بدیهی است تائید و عودت وجه پرداختی به حساب به نامی غیر از نام کاربر در پنل کاربری بر عهده مدیریت مجموعه می باشد.

قوانين و شرايط ارائه و استفاده سرويس های رسانگار

کليه کاربران سرويسهاي رسانگار و کليه اشخاص پس از تهيه هر يک از سرويسهاي اين رسانگار، موظف به رعايت کامل شرايط سرويسها مي باشند. ماهيت اين شرايط براي تضمين رعايت حقوق ساير کاربران اينترنت و تطابق با قوانين حاکم بر محيط سرويس دهندگاني است که رسانگار از سرويس آنها استفاده مي کند. اين شرايط جامع و کامل نبوده و رسانگار حق اضافه، حدف يا تغيير بندهاي آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلي پس از انتشار آنها در وب سايت www.rasanegar.com براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه شکايت و گزارش در مورد تخطي کاربران از اين شرايط مي بايست از طريق ايميل يا فکس به صورت کتبي به رسانگار اعلام گردد.
اين سند به علاوه فرم هاي سفارش و هر موافقت نامه يا قرارداد خدمات رسانگار که بين رسانگار و مشتري وجود دارد، بيانگر تفاهم و درک متقابل بين رسانگار و مشتري است. مگر مواقعي که به طور کتبي و صريح خلاف آنچه در اين سند آمده توافق گردد، اين سند بر هر قرارداد ديگري (چه کتبي، چه شفاهي و غيره) ارجح خواهد بود.

تعاريف

مشتري : کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و پرداخت هزينه سرويس مي نمايد.
سرويس : هر يک از خدمات ثبت دامنه ، ميزباني وب ، سرورهاي اختصاصي و مجازي ، پشتيباني نرم افزاري و سخت افزاري ، نرم افزار ها، پشتيباني فني وارتباطي قابل ارائه توسط رسانگار
تعرفه : فهرست کامل سرويس هاي قابل ارائه همراه با ويژگي ها ومحدوديتها وقيمتها به نحوي که مشتري کاملا آگاه گردد.
هرزنامه (Spam) : ارسال ايميل به فردي بدون اينکه گيرنده بخواهد.
تحويل سرويس : ارائه شناسه يا کلمه عبور استفاده از سرويسهاي درخواستي مشتري شده ويا اعلام انجام درخوسات و يا بارگزاري نرم افزار بر اساس فاکتور يا قرارداد بين مشتري و رسانگار
کاربر وب سايت : کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت مشتري را مشاهده و مرور مي کنند.
منابع (RAM) : ميزان استفاده از حافظ اصلي سرور يا سرورهايي که به وب سايت مشتري سرويس دهي مي کنند بر حسب مگابايت وقتي که کاربران آن سايت درحال استفاده و مشاهده آن سايت مي باشند. ميزان حافظه در سرورهاي مجازي طبق مقادير تعين شده در مشخصات سرور ارائه شده محسابه خواهد شد
منابع (CPU) : ميزان استفاده از پردازنده سرور يا سرورهايي که به وب سايت مشتري سرويس دهي مي کنند جهت پردازش درخواست ها واجراي کدهاي ديناميک آن سايت نسبت به کل توان پردازنده سرور به صورت درصد وقتي که کاربران آن سايت در حال استفاده و مشاهده آن سايت مي باشند.
(Disk space): ميزان فضايي که براي ذخيره کليه فايلهاي مشتري اعم از وب سايت ، ايميلها ، پايگاه هاي داده و همچنين لاگهاي آنها توسط يک وب سايت مصرف مي گردد. فضاي ديسک در سرورهاي مجازي و اختصاصي بصورت کاملا مستقل و طبق مشخصات سرويس ارائه خواهد شد
( Internet Conncetion): sسرعت تبادل اطلاعات بين کاربران وب سايت و سرور جهت نمايش وعملکرد يک وب سايت بر حسب مگابيت بر ثانيه. همچنين ميزان تبادل اطلاعات بين دو سرور در صورتي که اين اطلاعات به منظور سرويس دهي به کاربران آن وب سايت باشد.
(Data Transfer): ميزان کل حجم اطلاعات رد وبدل اطلاعات بين کاربران وب سايت و سرور يا سرورهاي سرويس دهنده به وب سايت مشتريبرحسب مگابايت در 30 روز گذشته.
(Uptime): نسبت ميزان زماني که کليه اجزاي درگير در ارائه سرويس به وب سايت مشتري در شبکه اينترنت بالا در دسترس مي باشند به کل مدت قرارداد سرويس دهي به درصد، در صورتي که وب سايت يا برخي از سرويسها به دليل عدم رعايت بندهاي اين قرارداد به حالت تعليق درآيند در اين زمان محاسبه نمي شود.

هويت


هويت رسانگار : راهکارهاي سازماني رسانگار با نام تجاري رسانگار با آدرس اينترنتي www.Rasanegar.com که در اين توافق نامه رسانگار ناميده مي شود.
هويت مشتري : مشتري شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در سيستم پورتال کاربران رسانگار وجود دارد و سرويسهاي ارائه شده تحت حساب وي مديريت مي شود.
در مورد مشتريان با هويت شخص حقوقي، يک نفر نماينده تام الاختيار در سيستم پورتال کاربران رسانگار معرفي مي گردد. اين نماينده نسبت به سرويس تهيه شده همانند خود شخص حقوقي اختيار تام دارد. وظيفه اعلام کتبي نماينده جديد در آينده بر عهده مشتري بوده و رسانگار در صورت عدم دريافت اعلام کتبي مسئوليتي نسبت به حقوق و عملکرد مالکيتي ومسئوليتي مشتري نخواهد داشت .
مشتري اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و مانند آنها صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در سيستم پورتال کاربران رسانگار مي کوشد. رسانگار حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از مشتري دريافت نمايد. رسانگار حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس اقدام نمايد. در صورت عدم همکاري مشتري در تائيد هويت و به روزرساني اطلاعات هويتي/ثبتي و انسداد سرويس ها هيچ گونه بازگشت وجهي صورت نخواهد گرفت و شرايط ضمانت بازگشت وجه در اين خصوص صادق نمي باشد.
مالکيت سرويس و کليه مسئوليتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده مشتري ويا نماينده مشتري هريک به تنهائي مي باشد.
در صورتيکه به درخواست مشتري و در راستاي کاهش هزينه و يا بهبود کيفي خدمات نگهداري و تمديد، به جاي مشخصات مشتري مشخصات رسانگار ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکيت و کليه حقوق و مسئوليتها بر عهده مشتري خواهد بود.
نحوه ارتباط دوجانبه رسانگار و مشتریان

روش ارتباطي مستند رسانگار با مشتري، آدرس ايميل (پست الکترونيک ) مشتري است که در حساب کاربري وي در سيستم پورتال کاربران رسانگار ثبت شده است. همچنين ممکن است تيکتهاي ارسال و پاسخ آنها در صورت ثبت شماره تلفن همراه در حساب کاربري از طريق پيام کوتاه به اطلاع وب رسانده شود . تنها شماره معتبر ارسال کننده پيامکهاي رسانگار : 3000800260 مي باشد و رسانگار در خصوص ديگر پيامکهاي ارسال شده از شماره هاي ديگر هيچ گونه مسئوليتي نخواهد داشت
روش ارتباطي مستند مشتري با رسانگار، ثبت تيکت در پورتال کاربران رسانگار مي باشدو کليه ايميل هاي ارسالي به رسانگار و پاسخ به ايميلهاي آنها بدون پاسخ خواهند ماند.

رسانگار مسئوليتي نسبت به تبعات وخسارات وارد بر مشتري يا سرويس وي که اطلاعات تماس تغيير يافته خود را از روش معتبر به اطلاع رسانگار نرسانيده است ندارد.

تغييرات

تغييرات قوانين :
قوانين رسانگار تابعي است از قوانين جمهوري اسلامي ايران وساير قوانين بين المللي ناظر بر سرويسهاي قابل ارائه رسانگار و از آنجا که اين قوانين در سطح دنيا به طور آنلاين وماهانه امکان تغيير دارند، رسانگار حق تغييرات آتي در قوانين را براي خود محفوظ مي دارد و نسخه قوانين بروز شده را از طريق لينک به صفحه قوانين و شرايط استفاده از خدمات در وب سايت رسانگار در دسترس عموم خواهد بود.ضمنا رسانگار مسئوليتي نسبت به اطلاع رساني درخصوص تغييرات احتمالي نداشته و مشتري مي بايست موارد را عندالزوم کنترل نمايد.
تغييرات تعرفه :

رسانگار تمام تلاش خود را براي عدم تغير قيسمت سرويسهاي مختلف ارائه شده در دوره هاي ماهيانه تا چند ساله خواهد نمود اما با توجه به وابستگي برخي از خدمات به ارز و حواله هاي ارزي ممکن است در هر زمان در طول ارائه سرويس هزينه ارائه سرويس در دوره جاري و يا دوره تمديد بعدي افزايش داشته باشد
در صورت تغيير تعرفه درحين استفاده از سرويس، مشتري در صورت تمايل به ارتقا در سرويس فعلي خود موظف به رعايت قيمتهاي جديد خواهد بود .
هزينه هاي کارشناسي نيروي فني و يا ساير خدماتي که درهنگام استفاده از يک سرويس اوليه کاربر مورد نياز واقع مي گردد تابع تعرفه روز درخواست جديد مشتري مي باشد .
ارتقاء سرويس ميزباني از يک سرويس به سرويس بالاتر انجام مي گيرد و هزينه آن معادل تفاضل هزينه دو سرويس به نسبت روزهاي باقيمانده از طول مدت سرويس مي باشد که توسط سيستم اتوماسيون پروتال کاربران و/يا بخش مالي محاسبه شده و در فاکتور مجزا به مشتري ارائه مي گردد.
سرويسهاي مشتري تنها در ابتداي دوره جديد و به درخواست او در صورتي که امکانات و منابع استفاده شده توسط وي متناسب با بسته ميزباني مورد نظر باشد تنزل داده مي شود.
تغييرات تعرفه از طريق وب سايت منعکس شده و مشتري موظف به تبعيت از آن مي باشد مگر اينکه پيش فاکتور داراي مهلت در اختيار باشد که قبل از تغييرات تعرفه براي وي صادر گشته باشد .
تغييرات فني :

رسانگار حق انجام تغييرات فني، سخت افزاري، نرم افزاري يا شبکه را در سرويسهاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس مشتري را تحت تاثير قرار مي دهد رسانگار موظف است از يک روز تا يک ماه قبل از اعمال تغييرات را از طريق وب سايت رسانگار و يا از طريق ارسال ايميل (پست الکترونيک ) به آدرس مشتري اطلاع رساني نمايد. مشتري موظف است خود را با اين تغييرات سازگار نمايد.
هرگاه به دليل موارد ضروري، رسانگار امکان اطلاع رساني را از دست بدهد ويا فوريتهاي فني وي را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع رساني زمان ونحوه تغييرات نخواهد داشت ضمناً مشتري به رسانگار وکالت مي دهد تا درزمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليتهاي سخت افزاري و نرم افزاري روي سرورهاي اختصاصي و سرورهاي سرويسهاي ميزباني نمايد.
تغييرات مالکيت :
تغيير مالکيت سرويس از طريق درخواست کتبي مشتري در سربرگ رسمي و يا نماينده وي و يا ارسال ايميل درخواست مذکور از طريق آدرس ايميل موجود در سيستم پورتال کاربران رسانگار انجام ميگردد.
رسانگار در راستاي حفظ حقوق مشتريان خود حق دارد مدارک شناسايي متقاضي تغيير مالکيت را جهت احراز هويت وي و انطباق با مشخصات مالک سرويس دريافت دارد.
رسانگار مي تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير مالکيت يک سرويس صورت ندهد.

خدمات رسانگار

خدمت رسانگار شامل موارد زير است:
هر گونه عملي از قبيل آماده سازي، نصب، راه اندازي، اتصال، نگهداري، قطع، وصل، که در مورد حساب کاربري مشتري، انجام شود.
هر گونه استفاده مشتري، يا هرگونه دسترسي داده شده به مشتري، براي مقاصد محاسباتي، ارتباط مخابراتي، نرم افزار، اطلاعات، سخت افزار، و تجهيزات فراهم شده بوسيله رسانگار يا زيرمجموعه ها و نمايندگان رسانگار، را در بر مي گيرد.
هر گونه عمل يا تدارکي در مورد خدمات که در رابطه با ميزباني وب و ثبت دامنه بوسيله رسانگار به مشتري داده مي شود، بدون توجه به مدت و اينکه هزينه آن پرداخت شده يا خير.
هر گونه تدارکي که از طرف رسانگار براي مشتري در مورد فضا، اتصال اينترنتي و انرژي الکتريکي فراهم مي شود.
هر گونه دسترسي يا استفاده که در ارتباط با وب سايت فراهم گردد.
هر گونه خدمتي که در اين سند از آن ياد شود.
هر گونه خدمتي که بوسيله رسانگار براي مشتري فراهم گردد، فارغ از اينکه مشتري از آن استفاده کند يا خير.
هر خدمات ديگري مرتبط با رسانگار که مشتري استفاده مي کند چه بوسيله رسانگار به مشتري پيشنهاد گردد، و چه از طرف رسانگار براي مشتري فراهم شده باشد.
تحويل خدمات:

اعطاي مجوز تنها براي تصرف:
مشتري مي پذيرد که مشتري هيچ گونه ادعاي تملکي در مورد هرگونه تجهيزات اعطايي به مشتري بوسيله رسانگار ندارد و مشتري موافق است که هرگونه تدارک تجهيزات تنها به مشتري مجوز تصرف آن تجهيزات را مي دهد. پرداختهاي مشتري براي تجهيزات هيچ گونه حق ماليکتي درمورد آن تجهيزات ايجاد نخواهد کرد.
پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط مشتري، با آماده تحويل شدن سرويس ، مراتب از طريق ايميل مندرج در پروفايل سيستم پورتال کاربران رسانگار، به مشتري اطلاع داده مي شود. عدم دسترسي مشتري به آدرس ايميل مانع تحويل سرويس نمي گردد.
مشتري در صورتيکه در بازه زماني حداکثر زمان تحويل، ايميل مذکور را دريافت ننمايد موظف است حداکثر 2روز پس از پايان زمان تحويل مجاز بصورت کتبي و با امضا نامه، مراتب را به بخش امور مشترکين رسانگار اعلام نمايد.
در صورت بروز شرايط ويژه فني و يا محدوديتهايي که تحويل در زمان مقرر آن انجام نشود، رسانگار مجاز به افزايش زمان تحويل سرويس تا 2 برابر خواهد بود.
مشتري حق درخواست لغو سرويس درخواستي تحويل نشده را تا قبل از سپري شدن 2 برابر حداکثر زمان تحويل مجاز آن سرويس نخواهد داشت.
رسانگار مسئوليتي در قبال عدم استفاده مشتري از سرويس درخواستي و تحويل شده ندارد.
سرويسهاي مرتبط با دامنه اي که توسط رسانگار ثبت و يا تمديد نشده اند و نزد ثبت کننده ديگري مي باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحويل شده فرض مي گردند.
پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبور کنترل پانل آن به مشتري ، رسانگار هيچ مسئوليتي نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.
خدمات ثبت دامنه رسانگار شامل اعطاي تقاضاي ثبت دامنه به ثبات مربوطه (Registrar) است، که براي دامنه ir پژوهشگاه دانشهاي بنيادين ايران و با سايت nic.ir است مي باشد. هيچ گونه تضميني وجود نخواهد داشت و رسانگار اعطاي هرگونه تضميني در اين زمينه را رد ميکند که درخواست خاصي براي ثبت دامنه از طرف ثبات مربوطه (Registrar)، پذيرفته شود، تصويب شود و ثبت گردد. مشتري درک مي کند و موافق است که هر نام دامنه تنها يک بار ثبت مي گردد. بنابراين مسئوليت فراهم ساختن اطلاعات دقيق کاملا بر عهده مشتري است. مشتري درک مي کند که هزينه پرداختي ثبت دامنه ساير کشورها (به غير از ايران) حتي اگر ثبت دامنه آنها رد شود، غير قابل بازگشت است (چرا که في تنها براي اعطاي تقاضاي ثبت دامنه به ثبات آن کشور دريافت مي گردد). مشتري درک مي کند و مي پذيرد که هر ثبات خاصي ممکن است هزينه هاي جانبي ديگري داشته باشد که مشتري بايستي آن را پرداخت نمايد.
تطبیق سرویس دریافتی با مشخصات سفارش :

در صورت وجود هرگونه مغايرت سرويس ارائه شده به مشتري با مشخصات سرويس درج شده در مشخصات موجود در وب سايت، مشتري موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت يک هفته از تاريخ فاکتور به رسانگار اعلام نموده و رسانگار موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غير اينصورت مسئوليت رسانگار صرفا محدود به اصلاح سرويس پس از تاريخ اعلام مشتري و فقط تا پايان زمان سرويس در فاکتور مي باشد وزمان سرويس دهي افزايشي نخواهد يافت.

 
قوانين وشرايط سرويس ثبت دامنه (دامين)

تاريخ مستند براي مدت ثبت دامنه،who is هاي بين المللي مي باشد.
انتخاب نام دامنه به عهده مشتري است و کليه مسئوليتهاي ناشي از اين انتخاب به عهده شخص او مي باشد. نام دامنه پس از ثبت غير قابل تغيير است.
از آنجا که رسانگار ثبت وتمديد دامنه وانتقال براي مشتري را به صورت واسط انجام مي دهد عدم پذيرش توسط ثبت کنندگان بين المللي ويا ثبت کننده .ir نسبت به ثبت ويا تمديد دامنه به هر دليل مسئوليتي را متوجه رسانگار نخواهد کرد.
مشتري موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکيتي دامنه براي خود تحقيق لازم را به عمل آورده ورسانگار در صورت ادعاي شخص ثالث صاحب حق مورد تائيد رسانگار و مراجع ذيصلاح ايراني وبين المللي آن دامنه را مسدود نموده و به راي مراجع ويا قوانين بين المللي عمل مي نمايد.
رسانگار جهت انتقال دامنه به پنل اين رسانگار هيچ مبلغي را از مشتري دريافت نخواهد کرد.
اگر در سفارش مشتري، دامنه اي باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننمايد و يا در حين تکميل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص ثالث ثبت گردد و يا انتقال دامنه اي به رسانگار باشد که به هر دليل انجام نگردد، رسانگار تنها موظف به بازگرداندن هزينه ثبت آن دامنه به حساب مشتري مي باشد.
تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمديد ، ممکن است داراي جريمه تاخير نسبت به تعرفه عادي باشد که اين جريمه مطابق با قوانين ICANN و ثبت کننده اصلي اخذ مي گردد.
در صورت درخواست انتقال يک دامنه به پنلي خارج از رسانگار، اين رسانگار حق ممانعت از تکميل مراحل انتقال را ندارد.

قوانين و شرايط سرويس ميزباني (هاست)


رسانگار مسئوليتي نسبت به بارگذاري اطلاعات (Upload) در فضاي ميزباني مشتري ويا download اطلاعات وي به صورت رايگان ندارد.
رسانگار مسئوليتي نسبت به نصب نرم افزار براي مشتري به صورت رايگان ندارد.
رسانگار مسئوليتي در قبال تحويل داده هاي موجود در فضاي ميزباني وب به مشتري نداشته و مشتري موظف به استفاده از FTP خواهد بود.
رسانگار تلاش خود را جهت راهنمايي مشتري در مسائل فني مي کند ولي مشتري خود مسئول است با اطلاعات فني سرويس ميزباني وب آشنائي داشته ورسانگار مسئوليتي نسبت به آموزش نحوه بهره برداري صحيح از سرويس ندارد.
تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 100 عدد در ساعت و حداکثر 1000 عدد در روز مي باشد.
ارسال نامه هاي ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زيادي ايميل (mass email) براي ديگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سايت بطور همزمان، ارسال ايميل بيش از حد مجاز، سعي در نفوذ به سرورهاي ديگران و يا سرورهاي رسانگار درتمامي انواع آن ، ذخيره و يا ارسال ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن موجب قطع دسترسي وحذف سرويس کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد.
مشتري سرويسهاي ميزباني وب را شخصا استفاده مي نمايد و حق واگذاري آن را به غير ندارد. درصورتيکه سرويسهاي ميزباني وب را براي شخص خاصي خريداري مي کند ، بايستي اطلاعات لازم را در اختيار رسانگار قرار دهد.
مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرارگرفته در فضاي تخصيص داده شده به عهده مشتري است. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور ، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا ايميل برعهده مشتري است و رسانگار هيچگونه مسئوليتي درقبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمي گيرد.
درصورت مشاهده هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، موارد بدون اطلاع قبلي ازسرور حذف خواهد شد.
استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) از جمله استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد. لذا توصيه ميشود به هيچوجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.
درصورت درخواست قطع سرويس توسط مشتري و يا قطع سرويس توسط رسانگار به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

قوانين و شرايط اجاره سرور اختصاصي و مجازی :

رسانگار مسئوليتي در قبال پشتيباني فني سرور اختصاصی یا مجازی  مدیریت نشده به مشتري نداشته و مشتري مسئولیت پیکربندی نرم افزاری و نگهداری کلیه سرویسها روی سرور را دارا می باشد مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشدو يا رسانگار قرارداد پشتيباني فني با مشتري داشته باشد.
رسانگار تنها در صورت بروز مشکلاتي که موجب عدم دسترسي به سرور از راه دور مي گردد مسئول پشتيباني فني سرور بوده و البته در صورتي که بروز مشکل به خاطر عملکرد و تنیمات اشتباه مشتري باشد هزينه پشتيباني طبق تعرفه های ارائه خدمات پیشتبانی رسانگار و یا صورتحساب های دیتاسنتر از مشتري اخذ خواهد شد.
مالک تجهيزات و سخت افزار سرور اختصاصي، رسانگار مي باشد و پرداخت هزينه اجاره سرور موجب ایجاد حقوق مالکیتی  براي مشتري نمي گردد
در صورت بروز مشکل سخت افزاري که موجب عدم دسترسي به سرور شود مشتري موظف به اعلام مورد به بخش پشتيباني رسانگار بوده و رسانگار پس از اطلاع موظف به تعويض سخت افزار معيوب به صورت رايگان مي باشد.
قوانين و شرايط سرويس نمايندگی فروش(Reseller) لينوکس

مشتري متعهد است به يچ وجه از سرويسهاي ميزباني وب که در اختيار وي و يا کاربرانش قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده نشود.
ارسال نامه هاي ناخواسته Spam براي ديگران، سعي در نفوذ به کامپيوتر و يا سايت ديگران و يا سرورهاي رسانگار در تمامي انواع آن، ذخيره و يا فرستادن ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن، موجب قطع دسترسي خاطي، اعم از نماينده فروش ويا کاربران آن، ميگردد و مبلغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

مشتري متعهد است که از سرويسهاي نمايندگي فروش ميزباني وب، شخصا استفاده نموده و حق واگذاري به غير را ندارد. مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرار گرفته در فضاي تخصيص داده به مشتري، چه از جانب خود او و چه از جانب ساير کاربران به عهده شخص مشتري است.

وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا آدرس ايميل ، بر عهده کاربر و شخص شماست و رسانگار هيچگونه مسئوليتي را در قبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات مشتري و يا کاربران وي را بر عهده نميگيرد.

رسانگار حق دارد هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، بدون توجه به اينکه متعلق و يا مربوط به چه کسي است را بدون اطلاع قبلي از سرور حذف نمايد.

استفاده بيش از حد مجاز منابع تخصيص داده شده به مشتري ، موجب قطع سرويس و دسترسي وي خواهد شد.

مدت زمان استفاده از فضا و منابع تخصيص داده شده به نماينده فروش، بصورت دوره هاي ساليانه قابل تنظيم ميباشد. در پايان مدت زمان هر دوره، در صورت تمايل به ادامه سرويس نماينده فروش و کاربران آن، مشتري موظف است حداکثر ظرف مدت پنج روز کاري، نسبت به تمديد سرويس و پرداخت هزينه آن براي دوره بعد، اقدام نمايد. در غير اينصورت رسانگار حق دارد نسبت به قطع سرويس و دسترسي به منابع اختصاص داده شده به نماينده فروش و نيز کاربران زير مجموعه آن، اقدام نمايد.

در صورت درخواست قطع سرويس توسط مشتري و يا قطع سرويس توسط رسانگار بعلت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين سند، بهيچ وجه مبالغ پرداختي توسط مشتري، قابل برگشت نخواهد بود.

با قطع سرويس مشتري به عنوان نماينده فروش سرويسهاي ميزباني وب، سرويس کاربران زير مجموعه وي نيز قطع ميگردند، مگر اينکه نسبت به انتقال کاربران زير مجموعه به سرور هاي رسانگار، و پرداخت هزينه هاي ميزباني وب مطابق با تعرفه هاي ميزباني وب رسانگار، براي مدت زمان باقيمانده از قرارداد کاربر با مشتري، اقدام نمايد.

پذيرش قوانين و شرايط استفاده از سرويس نمايندگي فروش هاست لينوکس توسط کليه کاربران، از جمله شخص نماينده فروش و کاربران وي الزامي است. لذا نماينده فروش موظف است اين شرايط و ضوابط را به اطلاع کاربران خود برساند.

نسخه پشتيبان (Backup)

به طور کلي مسئوليت تهيه نسخه پشتيبان از داده ها و فايلها با خود مشتريان بوده و همه مشتريان مي بايست پشتيبان کليه داده هاي مورد نياز خود را در جايي غير از تجهيزات و سرورهاي رسانگار نگهداري نمايند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچگونه اعتراضي مسموع نخواهد بود و رسانگار در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد.

مسئوليت بکاپ گرفتن در سرويس هاي سرورهاي اختصاصي صرفا به عهده خود مشتري مي باشد و رسانگار در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد.

رسانگار جهت امنيت بيشتر، از کليه فايلهاي مشتريان بصورت هفتگي نسخه پشتيبان تهيه مي کند. اين نسخه پشتيبان حداکثر تا يک هفته نگهداري خواهد شد. نسخه پشتيبان از بانک اطلاعاتي MS SQL Server بصورت روزانه گرفته مي شود و يک هفته نگهداري مي شود. رسانگار تعهدي نسبت به صحت و کارکرد اين نسخه ها ندارد.
تمام نسخه هاي پشتيبان بر روي محلي خارج از دسترسي مشتري نگهداري مي شود و رسانگار تعهدي نسبت به ارائه رايگان داده هاي موجود در آرشيوهاي خود به مشتري ندارد.
انقضاء و تمديد خدمات

تاريخ تمديد يک سرويس منقضي شده، از زمان تاريخ انقضاء قبلي خواهد بود همچنين رسانگار مسئوليتي در قبال نگهداري و ارائه اطلاعات و داده هاي مشتري پس از تاريخ انقضا نخواهد داشت.
قوانين و شرايط سرويس طراحي وب سايت

براي طراحي و توليد وب سايت رسانگار موظف به ارائه پيشنهادد اجرايي (Proposal) به مشتري ، و رعايت اجراي آن در طراحي و توليد وب سايت سفارش داده شده توسط مشتري خواهد بود.

شروع اجراي پروژه طراحي و توليد وب سايت سفارش داده شده با اولين پرداخت مشتري (پيش پرداخت) ، مقارن خواهد بود.پس از دريافت پيش پرداخت ، در صورت تاخير کارفرما نسبت به تحويل مطالب و اطلاعات لازم به مجري، تعداد روزهاي تاخير ( بدون تغيير در مبلغ قرارداد ) به تاريخ تحويل کار و پايان قرارداد اضافه مي گردد.

درصورت درخواست مشتري مبني بر توليد و اجراي بخش يا ماژولهاي خارج از پيشنهاد اجرايي (Proposal) مجري ، به صورت قرارداد مجزا از طرف مجري به مشتري ارائه و هزين? آن جداگانه محاسبه مي گردد.

مراحل طراحي و توليد پروژه وب سايت مشتري به شرح زير خواهد بود:
1. طراحي گرافيکي، تحليل و آماده سازي سيستم
2. . پياده سازي سيستم مديريت محتوا و بانک اطلاعاتي
3. . پياده سازي ماژولها ، واسط کاربري و آپلود اوليه سيستم
4. انجام اصلاحات و راه اندازي نهايي
مرحله اول اجراي پروژه طراحي و توليد وب سايت مشتري ، طراحي گرافيکي صفحه اول آن خواهد بود که حداکثر 5روز پس از پرداخت اول مشتري (پيش پرداخت) آغاز خواهد شد.
زمان طراحي صفحه اول پروژه طراحي و توليد وب سايت مشتري توافقي بوده و جزء زمانبندي توليد و آپلود وب سايت نخواهد بود.
مشتري متعهد به تحويل گرفتن هرمرحله ازكار ارائه شده از طرف رسانگار مي باشد و ظرف مدت سه روزكاري ميبايست نتيجه كار را به صورت كتبي به مجري اطلاع دهد درغيراينصورت كار تحويل گرفته و تاييدشده تلقي مي گردد. و مشتري ملزم به تسويه حساب تا آن مرحله از انجام کار بوده و درغير اينصورت رسانگار حق دارد تا پروژه را به حالت تعليق در آورد.
رسانگار متعهد ميگردد که يکسري اطلاعات آزمايشي جهت نمايش درست عملکرد ماژولها و صفحات سايت در سايت وارد نمايد و در صورتي که مشتري اطلاعات محتوايي خود را قبل از مرحله تاييد گرافيکي ارائه نمايد اطلاعات آزمايشي از آنها انتخاب خواهد شد . ورود اطلاعات در سايت به عهده مشتري بوده و رسانگار هيچ گونه تعهدي براي انجام اين کار نخواهد داشت .
رسانگار موظف به آموزش کنترل پنل سيستم مديريت محتواي سايت به مشتري و يا نماينده وي ميباشد به صورتي که مشتري قادر به بروز رساني و ورود اطلاعات در سيتم مديريت محتواي سايت باشد .
پشتيباني جهت رفع نواقص سايت از زمان تحويل درصورت وجود مشکل برنامه نويسي (فقط برنامه نويسي) به مدت يک سال مي باشد.

تهيه منابع لازم جهت استفاده در وب سايت توسط مشتري انجام مي‌گيرد و مشتري موظف به تهيه اطلاعات ، ترجمه متون و عکس هاي لازم جهت طراحي وب سايت مي باشد. همچنين درصورت اضافه نمودن هر زبان کاربري به پروژه وب سايت مشتري ، 20% به مبلغ کل قرارداد اضافه ميگردد.

ساير قوانين خاص

مشتري موظف است سرويسهايي که نزد رسانگار تمديد مي نمايد را از نظر تمديد شدن کنترل نموده ودر صورت عدم اعمال مراتب تمديد توسط رسانگار، حداکثر 7روزتقويمي پس از زمان انقضاء مراتب را کتبا به مقام مسئول ويا واحد امور مشترکين ارسال نمايد.
توافقات خاص تنها به صورت کتبي وبا مهرو امضاء مجاز رسانگار معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبي يا شفاهي و يا به هر شکل ديگر از درجه اعتبار ساقط است .
مشتري موظف است تحويل ، تطابق واجراي صحيح سرويس ارائه شده را کنترل نمايد.
رسانگار هيچ مسئوليتي براي بدست آوردن دامنه از دست رفته و يا اطلاعات حذف شده از روي سرورهاي ميزباني پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .
مسئوليت اطلاع از زمان انقضا سرويس وکنترل آنها بر عهده مشتري مي باشد ليکن رسانگار، انقضاء سرويسهاي مشتري را از 1 ماه قبل از طريق پست الکترونيک به وي يادآوري مي نمايد و عدم دسترسي مشتري به پست الکترونيکي خود، مسئوليتي را براي رسانگار ايجاد نخواهد کرد.
مدت زمان قطع سرويس ناشي از عدم پرداخت مطالبات رسانگار، بررسي جرائم واعمال تشخيص کارشناسي به مدت زمان سرويس دهي افزوده نمي گردد.
امکان دريافت هرگونه سرويس هديه پيش بيني شده در برخي از بسته هاي ميزباني تنها در هنگام خريد بسته وجود دارد و طي مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزينه آن به حساب کاربري مشتري واريز نمي شود.
شرايط و قوانين مالي

مشتري موظف است مدارک پرداخت خود را تا پايان مدت سرويس نگهداري نمايد.

مشتري موظف است پرداخت خود را به طور نقدي ويا در وجه حسابهاي اعلام شده در سايت رسانگار بپردازد .در شرايطي که رسانگار در راستاي مساعدت با مشتري اقدام به پذيرش چک مدت دار در خصوص فاکتور وي نمايد، با عدم وصول وجه چک، مشتري موظف است در روز سررسيد فورا اقدام به واريز وجه به حسابهاي اعلام شده نمايد و لاشه چک خود را دريافت نمايد در غير اين صورت هزينه تاخير در وصول اسناد ،پيگيري هاي حقوقي ، اياب و ذهاب و ساير موارد نيز بر عهده مشتري خواهد بود ضمنا در اينگونه موارد رسانگار حق دارد ضمن تعليق سرويس، فاکتور کاربر که قسمتي از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده وخسارات وارده بر رسانگار و هزينه سرويس را از آن کسر نمايد.
به دليل محدوديت هاي نگهداري داده هاي حسابداري، فيش بانکي و يا حواله اي که براي افزايش اعتبار و يا پرداخت يک صورت حساب، تنها تا 6 ماه پس از واريز قابليت استفاده را خواهد داشت.
رسانگار، حق تامين و وصول کليه مطالبات و جرائم ، سود تاخير در پرداخت و ساير هزينه هاي خود از محل قطع موقت و يا دائم کليه سرويسها و اعتبارات مشتري نزد خود را خواهد داشت و در صورتيکه مشتري فورا به اخطار اعلام شده از سوي رسانگار توجه ننمايد حق هر گونه اعتراض بعدي را از خود سلب مي نمايد لازم به ذکر است مدت قطعي سرويس ناشي ازعدم پرداخت مطالبات رسانگار به مدت سرويس دهي افزوده نخواهد شد و کليه مسئوليتهاي ناشي از اين نوع قطع سرويس برعهده مشتري ميباشد.

در صورتيکه رسانگار تشخيص دهد هر يک از سرويسهاي ارائه شده به يک مشتري درزمان تحويل، با حجم بيشتر و يا باامکانات بهتر و يا زمان طولاني تر و يا هر مورد هزينه بر بالاتري از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وي قرار گرفته و يا به هر دليل مشتري به اين حجم بيشتر و يا امکانات بهتر و منابع بيشتر ويا زمان طولاني تر دست پيدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه اي آنرا از مشتري دريافت نمايد؛ پرداخت اين هزينه براي مشتري اجباري مي باشد و رسانگار حق استيفا طلب خود را از نحوه دريافت بدهي هاي مشتري خواهد داشت.
بازگشت پول :
ضمانت برگشت وجه تنها در سفارش سرويس هاي جديد (غير از ثبت دامنه ) ارائه مي شود. تمديد يا ارتقاي هر سرويس شامل ضمانت برگشت وجه نمي شود.
مدت زمان عودت وجه 7 روز مي باشد( با کسر 10% کارمزد).
بازگشت وجه فقط درصورت عدم توانايي سرويس دهي مناسب رسانگار طبق مندرجات در اطلاعات سرويس و SLA امکان پذير بوده و بازگشت وجه بدون بدون وجود مشکل فني و دليل خاص امکان پذير نمي باشد
پس از پايان مدت ضمانت برگشت وجه، هيچگونه درخواستي مبني بر برگشت پول مسموع نخواهد بود.
برگشت پول با درخواست کتبي مالک تنها با حضور وي يا نماينده قانوني او در محل رسانگار يا از طريق اعلام يک شماره حساب ملت يا شناسه بانکي ايران (شبا) توسط مشتري ممکن است.
بدهي ها :
رسانگار با اعلام و اخطار قبلي در خصوص تسويه بدهي هاي معوق حق قطع سرويسي که مشتري براي آن بدهکار است و يا ساير سرويسها و خريدهاي قبلي مشتري را داشته و مي تواند در صورت تمايل با تملک برخي از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرويس) از ميزان بدهي (اصل بدهي، جرائم و يا خسارات وارده بر رسانگار) کسر نمايد.
رسانگار براي هر روز تاخير مشتري در تسويه بدهي ها، خسارات ويا جرائم وامثالهم معادل دودهم درصد (0.2%) خسارت به صورت روزانه منظور مي نمايد که بطور يکجا ودر هنگام تسويه بدهي، مشتري موظف به تسويه مجموع آن خواهد بود.
جرائم :
رسانگار حق دريافت هزينه براي تاخير مشتري در تمديد به موقع سرويسهاي دامنه ميزباني و امثالهم را خواهد داشت.
رسانگار حق دريافت هزينه فني جهت رفع مسدودي يک سرويس را خواهد داشت.

امنيت


به طور کلي محيط اينترنت به همان ميزان ساير محيط هاي ارتباطي مانند پست، دورنگار و تلفن براي انتقال اطلاعات محرمانه امنيت دارد. در کليه اين محيطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همين دليل ضمن آنکه رسانگار تمام تلاش خود را براي ايجاد محيطي امن براي نگهداري و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه مي نمايد، با اين حال از جانب احتياط از مشتريان مي خواهد که هميشه ارتباطات آنلاين اينترنتي خود را نا امن فرض نمايند. رسانگار هيچ گونه مسئوليتي در رابطه با امنيت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهاي خود نمي پذيرد.
رسانگار با تدابير امنيتي خود مسئول حفظ امنيت پايه سرويس هاي خود مي باشد.
رسانگار مسئوليتي نسبت به ضعف ايمني ناشي ازنرم افزارها، application ها ويا برنامه هاي مورد استفاده مشتري ندارد.
رسانگار مسئوليتي نسبت به امنيت تبادل داده ما بين مشتري وسرورهاي خود ندارد.
رسانگار مسئوليتي نسبت به در اختيار گرفتن کلمه عبور سرويسهاي مشتري، توسط اشخاص ثالث ندارد.
رسانگار موظف به رعايت محرمانگي کليه داده ها و نرم افزارهاي موجود در سرويس مشتري مي باشد و همچنين آنرا در اختيار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
رسانگار تلاش خود را براي حصول بالاترين سطح امنيت ممکن براي حساب آنلاين مشتريان انجام مي دهد از اينرو رسانگار نسبت به اموري که در حيطه مسئوليت مشتري از لحاظ نگهداري امنيت حساب خود مي باشد مسووليتي ندارد.

محتوا


سرويسهاي رسانگار مي بايست در جهت مقاصد قانوني استفاده گردد. انتقال، نگهداري يا انتشار هر گونه اطلاعات يا داده که مخالف هر قانون اجرايي باشد يا مستقيما به تخلف از قانون خاصي کمک کند ممنوع است. اين مورد مي تواند شامل و نه محدود به موارد زير باشد:
قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپي رايت بدون مجوز
استفاده غير مجاز از علائم تجاري ديگران
استفاده غير مجاز از لوگو هاي ديگران
هرگونه تخلف از قانون جرايم رايانه اي ايران
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم يا کشور
انتشار اکاذيب عليه ديگران
کلاه برداري هاي اينترنتي و هرگونه عاملي که موجب فريب بازديدکنندگان شود
سايتهاي فعال در زمينه HYIP ويا داراي سيستم هرمي
فروش يا تبليغ هرگونه کالا يا خدمات غير مجاز طبق قوانين جاري ايران و کشوري که سرورها در آن قرار دارد
سايتهاي مرتبط يا حامي گروههاي شناخته شده تروريست بين المللي
استفاده از سرويس هاي رسانگار براي نگهداري، ارسال، نمايش، انتقال، تبليغ يا هر عمل مشابه بر روي داده هاي مرتبط با مسائل جنسي به هر شکل
مسئوليت محتواي درج شده در سرويس تامين شده مشتري ويا متصل به دامنه ارائه شده از رسانگار تماما بر عهده مشتري است . اين مسئوليت شامل موارد تخلف عمد وسهو ويا مواردي که توسط اشخاص ثالث نيز انجام مي پذيرد خواهد بود.
در صورت عدم رعايت قانون جرائم رايانه اي جبران کليه خسارات وهزينه هاي مادي ومعنوي کلي وجزئي وارد بر رسانگار در پاسخگوئي به مراجع ذيصلاح بر عهده مشتري خواهد بود.
رسانگار برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرويسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات مشتري که محتواي مجرمانه در سرويس خود ويا در سرويس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائي اقدام نمايد.

فعاليتهاي غير مجاز مشتري

تخطي از هر يک از شرايط درج شده در ذيل موجب تعليق سرويس مي شود. رسانگار تنها تشخيص دهنده تخطي از شرايط مندرج مي باشد. و حق قطع سرويس بدون هيچ اخطار قبلي و يا اجتناب از سرويس دهي را براي خود محفوظ مي دارد. زماني که رسانگار از تخطي يک مشتري از شرايط مندرج اطلاع پيدا مي کند نسبت به بررسي فني و يا حقوقي موضوع اقدام خواهد کرد در اين زمان ممکن است براي جلوگيري از ادامه تخلف سرويس مشتري به صورت موقت قطع گردد.
هر گونه عملي که در اينجا به آن اشاره نشده باشد ولي از نظر قوانين جاري کشور ايران يا کشور محل قرارگيري سرورها خلاف باشد نيز تخلف از شرايط خدمات محسوب مي گردد. رسانگار هيچگونه وجهي به مشتري متخلف از شرايط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعاي خسارت يا هزينه مدت باقيمانده سرويس پرداخت نخواهد نمود. همچنين مشتري متخلف مسئول جبران خسارت وارده به رسانگار خواهد بود :
عدم رعايت قانون جرائم رايانه اي جمهوري اسلامي ايران (مشتري موظف به کسب اطلاع کامل در مورد اين قانون مي باشد.)
استفاده از نرم افزارهاي بدون رعايت حق کپي رايت ايران و بين المللي.
نصب و يا استفاده برنامه اي که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
ارسال يا اجراي فايلهاي اجرايي مانند فايلهايي با پسوند exe , com , bat , vbsو امثالهم و در صورت وجود اين فايلها بدون اخطار از فضاي مشتري حذف مي شود و با مشتري بر طبق قانون برخورد مي گردد
مشتري مجاز به استفاده از کدهاي مخرب مانند انواع ويروسها و يا سورس هايي که موجب آلودگي يا پايين آمدن امنيت سرور گردد نمي باشد.
استفاده از برنامه هاي ضعيف نگارشي که موجب نفوذ به سرويس وساير سرويسهاي ديگررسانگار وساير مشتريان گردد.
وجود فايلهاي حاوي ويروس عمدا ويا سهوا در فضاي سرويس مورد کاربر
ارسال هرزنامه ( Spam ) عمدا ويا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop , UCEProtect يا سايتهاي مشابه و يا بررسي تيم فني رسانگار مي باشد) حتي اگر از سرويس ميل سرويس دهنده ثالثي استفاده شده باشد.
ارسال ايميل بصورت گروهي و تعداد بالا (حداکثر 2000 ايميل در روز و 50 ايميل در ساعت دقيقه مجاز مي باشد به شرط آنکه کليه گيرندگان ايميلها، خودشان درخواست دريافت ايميل از مشتري را داشته و آدرس و توضيح نحوه لغو عضويت به زبان انگليسي در متن ايميل وجود داشته باشد.)
گزارش فني رسانگار و يا ديتاسنترهايي که سرورهاي رسانگار در آنجا ميزباني مي شوند مبني بر انجام اعمال مغاير قانون بين المللي يا شرايط استفاده ديتاسنتر.
انجام فعاليتهايي که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات رسانگار به مشتري و يا ساير مشتريان گردد.
استفاده از سرويس جهت ايجاد اختلال و يا نفوذ در سيستمهاي اشخاص ثالث.
راه اندازي Mail server Open relay.
انجام فعاليت IRC
عدم رعايت محدوده استفاده از منابع تخصيص يافته در هر سرويس.
مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه. در صورت بروز چنين مسائلي رسانگار حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

مسئوليت مشتري


مشتري موظف است که کليه قوانين رسانگار و جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد. درصورت عدم رعايت، رسانگار حق قطع سرويس به صورت موقت يا دائم و پيگرد قانوني ودريافت خسارت از مشتري را دارد ومشتري موظف به جبران کليه خسارات وهزينه وارده بر رسانگار مي باشد همچنين هيچ وجهي بابت فسخ سرويس ويا ايام باقيمانده سرويس يا خسارت وارده به مشتري متخلف، پرداخت نخواهد شد.
مشتريان مسئول عملکرد خود در رابطه با سرويس تهيه شده مي باشند همچنين مي بايست به حقوق ساير مشتريان رسانگار احترام بگذارند. رسانگار حق تعليق يا قطع دائم سرويس مشتريان که به صورت خواسته يا ناخواسته موجب اختلال در سرويس ساير مشتريان مي گردد را براي خود محفوظ مي دارد. ضمنا مشتري حق هيچ گونه اعتراضي را نخواهد داشت.
به غير از آن دسته از قوانين که مستقيما به نحوه استفاده از سرويس برمي گردد که با پايان سرويس به پايان مي رسد. بندهاي ديگر قوانين پابرجا بوده ومشتري همواره موظف به رعايت قوانين عمومي وحقوقي رسانگار خواهد بود.
کليه مسئوليتهاي عدم استفاده صحيح از سرويس ارئه شده، با مشتري مي باشد و رسانگار تنها مسئول ارائه سرويس استاندارد و بر اساس تعهدات فني اعلام شده در بسته هاي ميزباني و يا ساير سرويسهاي اعلام شده خود مي باشد.

گارانتي و پشتيباني

رسانگار تنها مسئوليت سرويس دهي در حوزه خريد را دارد. در خصوص اختلالات و موارد ديگر مانند ارتباط اينترنت مشتري وبرنامه نويسي وب ونرم افزارها ومشکل دامنه اي که نزد ديگران ثبت شده است مسئوليتي متوجه رسانگار نمي باشد.

ملاک وجود اختلال در سرويس، گزارش واحد فني رسانگار است.
زمان اختلال در سرويس مشتري در صورت درخواست کتبي وي با اعلام مدت اختلال وتائيد واحد فني در صورتي که ميزان تجمعي آن از ابتداي دوره از 0.2% کل دوره بيشتر باشد به مدت سرويس افزوده مي گردد .
ارائه خدمات پشتيباني و پاسخگويي در زمينه سرويسهاي ميزباني در رسانگار ، به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته از طريق ايميل، و در ساعات 8.30 الي 24 در طول هفته با تلفن و يا مراجعه حضوري ميباشد. و در زمينه ساير خدمات رسانگار در ساعات 8.30 الي 17 در روزهاي کاري سال از طريق ايميل ، تلفن و يا مراجعه حضوري مشتري ، خواهد بود.
نحوه ارتباط مستند مشتري براي درخواستهاي گارانتي و پشتيباني بايد از طريق ارسال تيکت در پورتال کاربران و يا ارسال نامه رسمي که زمان دقيق ارسال درخواست، زمان دقيق رسيدگي وهويت خريد در آن مشخص باشد، خواهد بود.
عدم رضايت از خدمات بخش پشتيباني و فني مي بايست به سرعت (ظرف 24 ساعت) از زمان وقوع به واحد امور مشترکين از طريق ارسال ايميل (پست الکترونيک) و يا نامه رسمي اعلام گردد.
تمامي سرويس هاي ميزباني و رويه عمومي رسانگار بر اساس استاندارد فني بين المللي و مصالح رسانگار تعريف شده و براي مشتري خاص غير قابل تفکيک و تغيير است و مشتري موظف است بررسي لازم خود را قبل از خريد سرويس بعمل آورده باشد
رسانگار مسئوليتي در قبال عدم تطابق سرويس هاي ميزباني ارائه شده با نياز مشتري ندارد.
رسانگار نسبت به نصب و عملياتي شدن نرم افزارهائي را که مورد تائيد بخش فني نمي باشد مسووليتي ندارد.

رويه حفاظت


رسانگار درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصي مشتري مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث ويا استفاده تبليغاتي را ندارد وتنها در صورت دريافت حکم قضائي اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانوني در اختيار مقام قضائي قرار خواهد.

فورس ماژور


رسانگار هيچگونه مسئوليتي در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، آشوب اجتماعي، انفجار، اعتصاب، محدوديتهاي دولتي و تحريم و نفوذ و حفره های امنیتی ندارد. با اين حال در صورت بروز چنين مواردي رسانگار تلاش خود را براي کاهش اثرات اين موارد مي نمايد. بروز هر يک از موارد فورس ماژور موجب تخطي مشتريان از شرايط خدمات نخواهد شد.
تحريم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود.

خسارت و رفع مسئوليت


خدمات رسانگار رسانگار به همان شکلي که هستند ارائه مي شوند و هيچگونه گارانتي صريح و ضمني شامل آنها نمي گردد.
ضمنا هيچگونه ضمانتي مانند مطابق نياز مشتري بودن، بي عيب بودن، عدم قطعي، امنيت و ... ارائه نمي شود. همه ضمانتهاي کتبي و شفاهي در مورد سرويسهاي رسانگار که توسط کارکنان يا نمايندگان و يا سايرين ارائه شوند فاقد اعتبار مي باشند.
سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به مشتري براي هريک از انواع سرويسها حداکثر معادل هزينه پرداختي آن سرويس توسط مشتري بوده و رسانگار هيچگونه مسئوليتي در قبال جبران خساراتي مازاد بر اين مبلغ نخواهد داشت.

محدوديت دِين و جبران خسارت


براي حداکثر ميزان پيش بيني شده در قانون، در هيچ رخدادي و تحت هيچ شرايطي رسانگار (شامل کارمندان، مديران، منشيان، وکلا، مستخدمين، مشاورين، پيمانکاران، مأموران، زيرمجموعه ها و رسانگارهاي تابعه) و هر شخص(حقيقي يا حقوقي) ديگري که در ايجاد، توليد يا توزيع خدمات رسانگار دخيل است، دِيني در قبال از دست دادن نام دامنه يا هرگونه زيان فردي يا تجاري، کاهش سود، افزايش هزينه، افزايش هزينه محصولات يا خدمات جايگزين، يا هرگونه صدمه يا زيان به هر نحوي که باشد، يا صدمه جانبي به هر صورتي - حتي اگر آن صدمه محتمل از توصيه رسانگار باشد- (الف) منتج از استفاده يا عدم استفاده از خدمات رسانگار يا (ب) در ارتباط با مهاجرت يا جابجايي رسانگار يا تجهيزات متعلق به مشتري و يا رسانگار، نخواهد داشت. کل دِين رسانگار در قبال مشتري يا هر شخص ثالث ديگري، اگر وجود داشته باشد، براي هر گونه صدمه مرتبط با خدمات رسانگار، شامل هرگونه قصور يا فراموشي رسانگار يا نمايندگان رسانگار، محدود به في نصب و راه اندازي يا في ماهانه پرداختي مشتري به رسانگار (هرکدام که بيشتر باشد) خواهد بود و بيشتر از آن نخواهد بود.

حداقل سن

اگر چه در خصوص بهره برداری از سرویسهای اینترنتی و خرید های آنلاین قانون مشخصی برای محدودیت سنی وجود ندارد اما مطابق قوانین کشور در خصوص امور اداری و بانکی :
مشتري اقرار مي کند و تضمين مي نمايد که حداقل، 18 سال سن دارد.
والد يا قيم. مشتري درک مي کند و مي پذيرد که هر شخص که کمتر از 18 سال دارد("صغير") بايد والد يا قيمي داشته باشد که مفاد اين سند را بپذيرد تا صغير بتواند مشتري شود.
مسووليت اصلي والد يا قيم. والد يا قيمي که مفاد اين سند را از طرف صغير مي پذيرد به عنوان مسوول اصلي براي اجراي تمام و کمال مفاد اين سند خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل في خدمات رسانگار است.
ادامه مسووليت والد يا قيم. والد يا قيمي که از طرف صغير مفاد اين سند را پذيرفته است، حتي پس از رسيدن صغير به سن 18 سال،همچنان به عنوان مسوول اصلي اجراي مفاد اين سند خواهند بود، مگر آنکه موافقت کتبي رسانگار را داشته باشند.
پذيرش بي اعتبار(باطل و پوچ). هر گونه پذيرش مفاد اين سند از طرف فردي که کمتر از 18 سال(صغير) باشد، غيرمعتبر پنداشته خواهد شد و مفاد اين سند بين رسانگار و صغير باطل خواهد بود، به حدي که رسانگار از هرگونه دِين و مسووليتي به هر نحو، که منتج از سن يا عدم صلاحيت قانوني صغير يا استفاده صغير از خدمات رسانگار باشد، مبري است.

پذيرش قوانين


با پرداخت مبلغ فاکتور و يا عضويت در سايت رسانگار، مشتري قوانين رسانگار را پذيرفته و نيازي به اخذ امضاء از مشتري وجود ندارد.

سلب اختيار


عدم اجراي بخشي از شرايط و قوانين رسانگار نسبت به مشتري يا ديگران به منزله سلب حق اجراي قوانين از رسانگار نمي باشد.

ابطاليه، تغيير و اصلاحيه


هرگونه ابطاليه، تغيير يا اصلاحيه هر بخشي از مفاد اين سند، فرم هاي سفارش يا هر قرارداد خدمات رسانگار که از طرف مشتري صادر شود، تنها در صورت که موافقت کتبي به امضاي نماينده قانوني رسانگار داشته باشد، معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

قانون حاکم و مرجع قضاوت


هر قرارداد و موافقتنامه شامل اين سند، فرم هاي سفارش و ساير قرارداد ارائه خدمات رسانگار بين مشتري و رسانگار، مشمول و مبتني بر پايه قوانين جاري کشور ايران، تفسير خواهد شد. مشتري موافق است که هر گونه دعوي قضايي يا حکميت بين مشتري و رسانگار در چنين حوزه قضايي انجام خواهد شد و مشتري رضايت به حضور و آمدن به اين حوزه قضايي دارد. اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادگاه ذي صلاح، به هر دليلي غيرقابل اجرا تشخيص داده شود، ساير بخشهاي قرارداد، کماکان معتبر و قابل اجرا خواهد بود.
در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، مشتري موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد امور مشترکين ويا دفتر مديريت رسانگار اقدام نموده و رسيد کتبي دريافت نمايد. تا موضوع مورد رسيدگي واقع گردد در صورت عدم حصول نتيجه پس از 15روزکاري، مشتري مي تواند به شوراي انتظامي سازمان نظام صنفي مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسي و رسيدگي قرار داد. ضمنا مشتري نظر اين شورا را به عنوان حکم مرضي الطرفين پذيرفته وحق شکايت ويا درخواست حکم به ساير مراجع را نخواهد داشت.

معني و تفسير


هرجا که در اين سند، ارجاع مذکر، مؤنث، يا خنثي وجود داشته باشد، همه جنسيت ها را شامل خواهد بود و اگر در جايي منفرد استفاده شده، متناسب با متن زمينه، جمع نيز فرض خواهد شد و بالعکس. لفظ "شامل" که در هر بخشي از اين سند استفاده شده، به معني "مشمول، بدون هيچ محدوديتي در کليت آنچه پيش يا پس از آن آمده است" خواهد بود. تقسيم بندي مفاد اين سند به مواد، پاراگرافها، و درج عناوين در آن براي سهولت ارجاع به آن بوده و در کليت و تفسير آن خدشه اي وارد نمي کند.

معاهده کامل و انحصار


اين سند، به علاوه فرم هاي سفارش و هر قرارداد خدمات رسانگار، بين رسانگار و مشتري، مبناي درک و توافق کامل بين مشتري و رسانگار را تشکيل مي دهد. به جز مواردي که صريحاً، به صورت کتبي و با امضا نماينده قانوني رسانگار، بر خلاف آن توافق شده باشد، مفاد اين سند بر هر توافق کتبي(شامل قالب رايانه اي يا ديجيتالي) يا توافق شفاهي، ارجحيت خواهد داشت. مفاد اين سند و فرم هاي سفارش و هر قرارداد خدمات رسانگار، بين مشتري و رسانگار منحصرا فقط بين مشتري و رسانگار خواهد بود و هيچ حقي را به هيچ شخص ثالثي اعطاء نخواهد کرد مگر آنکه صريحاً در اين سند بيان شده باشد.

صوابديد قانوني


مشتري اقرار و تضمين مي کند که مشتري اين سند را به طور کامل خوانده است و وقت کافي براي اطلاع از جوانب قانوني آن داشته است يا اينکه از اين کار چشم پوشي کرده است و بنابراين شرايط و ضوابط مندرج در اين سند را بدون هيچ گونه ابهامي درک کرده و با آنها موافق است.


 

 

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3

درخواست ثبت رسانگار در سایت جدید ساماندهی در حال بررسی است