امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

خرید سرور مجازی (VPS) با منابع اختصاصی

فروش سرورمجازی VPS ارزان و با کیفیت از آلمان،فرانسه،انگلستان،هلند، آمریکا با سرعت،کیفیت و آپتایم 99.99% و پشتیبانی شبانه‌روزی رسانگار

 

سرور های مجازی رسانگار ، روی سرور های قدرتمند 4 تا 16 هسته ای در دیتاسترهای آمریکایی و اروپایی ارائه می شوند ، سرورهای میزبان VPS شما همگی دارای ارتباط 1Gbps با اینترنت بوده و با استفاده از هارد دیسکهای SAS و استفاده از تکنولوژِی CacheCade سرعت Read/Write مناسبی را برای اکثر کاربری ها ایجاد می نماید ، سرورهای سری RapidVPS ما در کمتر از 30 ثانیه پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین شما فعال شده و اطلاعات دسترسی برای شما ارسال خواهد شد ، اگر نیاز به سرور مجازی برای میزبانی سایت ، راه اندازی دانلود سرور و یا آپلودسنتر دارید سرورهای پرقدرت ویژه رسانگار را سفارش دهید ، با سفارش این سرور ها امکان بهره مندی از خدمات مدیریت و نگهداری سرور را هم خواهید داشت. تمامی سرورهای مجازی رسانگار با منابع 100% اختصاصی ارائه می‌شوند.

<<< نوع سرور مجازی مورد نظر را انتخاب کنید >>>

<<< نوع سرور را انتخاب کنید >>>

سرور مجازی با تحویل آنلاین

سرور مجازی با تحویل آنلاین

RapidVPS پس از سفارش در کمتر از 1 دقیقه بصورت خودکار نصب و اطلاعات آن برای شما ارسال می‌گردد، این VPS با تکنولوژی KVM،کرنل 100% اختصاصی،پنل مدیریتی با امکان ریست و نصب OS از Template های آماده ، نصب از ISO توسط خود کاربر با کنسول VNC ارائه می‌شود. RapidVPS برای میزبانی وب‌سایت و یا کاربردهایی که شما می‌تواند آن را مدیریت کنید توصیه می شود.
ارائه خدمات مدیریت روی این سرور ها امکان پذیر نمی‌باشد
خرید سرور مجازی با تحویل فوری
بیشتر بدانید
سرور مجازی پرقدرت

سرور مجازی پرقدرت

سرور مجازی با تکنولوژی ESXi که روی سرورهای قدرتمند با هارد دیسک‍‌های پرسرعت SAS و مجهز به SSD Cache با Raid سخت افزاری ایجاد خواهند شد ، تحویل این سرور ها بر خلاف VPS های سری Rapid نیاز به زمان داشته و فاقد پنل مدیریتی می باشد. امکان ارائه این سرورها به صورت مدیریت‌شده برای میزبانی وب سایتهای پربازدید و یا سروردانلود وجود دارد.
ارائه خدمات مدیریت روی این سرور ها امکان پذیر می‌باشد
خرید سرور مجازی پرقدرت
بیشتر بدانید
  • 1
 
 
София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3

درخواست ثبت رسانگار در سایت جدید ساماندهی در حال بررسی است